PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115676}

Kupiec wenecki

The Merchant of Venice
7,3 13 722
oceny
7,3 10 1 13722
6,8 4
oceny krytyków
Kupiec wenecki
powrót do forum filmu Kupiec wenecki

Bo w największych kinach Wrocławia na pewno nie. Może innym dużym miastom się poszczęściło? Czy jest przynajmniej jedna kopia tego filmu u nas, w kraju?

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

Erm, jeżeli o to chodzi, to duże miasto Łódź także zostało pominięte. Jestem wściekła!

morven

Film jest w 4 kopiach w Polsce dystrybuowany.

ViceHrabia

Częstochowa to nie jest duże miasto ale Cinema City mamy jak wszędzie i też oczywiście nie było;/a ja juz sie na siebie wściekałam że taki film przegapiłam.....

sonka_2

Okazuje się, że nie tylko wsie i małe miasteczka są dyskryminowane pod względem kulturalnym... Żeby takie duże miasta... Ale chyba to wszystko wina Cinema City, bo najwyraźniej w innych dużych kinach jak Multikino (?) grają "Kupca...".

ocenił(a) film na 8
morven

idę zaraz na to do charliego :) mam tylko nadzieję, że znowu, tak jak na Zwrotniczym, nie będę jedynym chętnym i uda mi się coś dziś obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

W Gdańsku Cinema City również nie gra 'Kupca', z resztą... Multikino i inne większe kina też nie. Tylko w jednym małym kinie miesiąc po polskiej premierze O_o W 3mieście całe 2(!) kina grają 'Kupca'.

Lady_Snape

właśnie jutro na niego idę do kina Lalka we Wrocławiu

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

tak ja mam jedna kopie wlasnie sobie obejrzalem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones