PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664949}

Citizen Khan

7,8 85
ocen
7,8 10 1 85
Citizen Khan
powrót do forum serialu Citizen Khan

Zapóźnieni jacyś :/ Poleciały już 4 odcinki serialu, genialnego dodajmy, a tu nadal "serial oczekuje na
swoja premierę" - rzeczywistość równoległa?

ocenił(a) serial na 9
Mahosia

powiem wiecej,chcialem zrobic aktualizacje obsady tego serialu, filmweb,nie wiedziec dlaczego odrzucil moje uzupelnienia...poza tym na prozno szukac w bazie danych na przyklad dramatu biograficznego,wyprodukowanego przez BBC w tym roku,a majacego premiere 16-ego sierpnia pt "The best of men"....takze jak najbardziej zgadzam sie z opinia o zapoznieniach i rzeczywistosci rownoleglej.....niestety

ocenił(a) serial na 8
ArturLONDON

To jakieś bęcwalstwo niedouczone, nie przyjdzie im do głowy, że niektórzy z uzytkowników znają języki obce lub mieszkają za granicą, a co więcej, zdarzają się i tacy śmiałkowie, którzy dysponują zagranicznymi kanałami!!! Wiem, niewiarygodne, ale jednak ma miejsce! Dla tfurców filmweba jednak jest to zjawisko niepojęte i nie odblokują oceniania aż do polskiej premiery, jak to ma, na przykład, miejsce z częściami Varg Veum. Gorzej jak takiej nie będzie. Strasznie ograniczone umysły, a niby im tak zależy by użytkownicy współtworzyli portal. Zero szacunku dla odbiorców, nawet na wytłumaczenie swoich decyzji ich nie stać. A podobno to tylko klasa polityczna w Polsce nie ma klasy.:/ Szkoda zachodu.

P.S. Nie ździwiłabym się gdyby mój krytyczny dla absolutystycznej tu władzy nie cieszył się długim żywotem.

ocenił(a) serial na 9
Mahosia

Trudno pojac fakt, ze w Polsce mieszka ok. 37 mln ludzi, a Polonii jest kolo 20 mln. Kto by sie liczyl z taka garstka? Wczoraj na Film4 zobaczylem film "East is East", gdzie wystepuje tez Mr Khan. To byl chyba pierwowzor dla serialu. Goraco polecam film, choc dla mnie on komedia nie byl, w przeciwienstwie do serialu.

Mahosia

Dokładnie ! Z racji mieszkania w UK miałem okazję obejrzeć na BBC1 całą 6-odcinkową serię i bardzo mi się podobała. Jest już potwierdzona druga seria licząca 7 odcinków. Emisja po nowym roku. Serial jest również dostępny na Youtube. Wystarczy wpisać "Citizen Khan". Jest to pierwszy w historii Anglii serial w całości poświęcony imigrantom z Pakistanu. Warto wspomnieć, że wywołał na wyspach sporo kontrowersji wśród fundamentalnej części niemałej przecież społeczności muzułmańskiej. Nic dziwnego, serialowy humor łamie konwenanse, pokazuje inne, ludzkie i zabawne oblicze islamu ale żarty są niepoprawne politycznie (z punktu widzenia radykalnych muzułmanów). W serialu gra Kris Marshall, czyli niezapomniany Nick Harper z "Mojej rodzinki". Jak na ironię wciela się on w postać Dave'a - rudego Szkota, który przeszedł na islam i jest teraz głową miejscowego meczetu.

ocenił(a) serial na 8
Mahosia

Drugi sezon dopiero jesienią 2013.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones