PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 985
ocen
8,2 10 1 477985
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Mam pytanie a propo ostatniego odcinka 2 sezonu. Nie rozumiem jednej rzeczy - po postrzale na poczatku odcinka w swoim biurze hous ma te wszystkie omamy itp a potem pod koniec zabija tego kolesia z jezykiem wielkim i okazuje sie ze jest to omam, ale potem nagle wjezdza do szpitala na noszach postrzelony, wiec wychodzi na to ze to wszystko bylo w jego glowie, ale nie rozumiem dla czego w 1 odcinku 3 sezonu w jego biurze jest krew oraz dla czego ktos tam (nie pamietam juz kto) mowi do hous-a ze zamachowca nie odnaleziono. Z gory dzieki za wyjasnienie i prosze o nie zdradzanie dalszej fabuly poniewaz jestem dopiero na 2 odcinku 3-go sezonu.

chillout94

Housa postrzelili w jego gabinecie, dlatego plama krwi jest na wykładzinie. Jeśli chodzi o to, że zamachowca nie odnaleziono, to przegapiłam motyw i nie pamiętam.

artemisa

No to ze go w gabinecie postrzelił to wiem, ale wwozili go na noszach do szpitala i tego nie rozumiem

chillout94

Odcinek był bardzo dynamiczny i trochę nie trzymał się całości moim zdaniem. Scenarzyści chcieli zakończyć mocno sezon i pogubili się, więc trudno wyjaśnić logicznie pewne sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones